Вакансії

Привіт!
Перш ніж прийняти рішення, давайте познайомимося :)
Смак Життя — це точно корисне!

Основна наша фішка та відмінність від інших — величезний вибір. Смак життя став вже найбільшим українським хелсі онлайн-магазином — майже 1000 позицій. 

А головне: все, на що впаде око чи до чого почне лежати душа — точно корисне! Без цукру, білого борошна, продуктів тваринного походження. Можна навіть склад не перечитувати.

95% цих товарів — власного бренду, що гарантує нашу відповідальність за якість. Не просто великий асортимент, а великий асортимент, який пройшов ретельний відбір, щоб попасти під наш бренд.

Від солодощів без цукру власного виробництва, хелсі-сухариків, веган-альтернатив і органічних круп — до усіляких там спірулінок для імунітету, гуарани для енергії і матчі для молодості. Як ви зрозуміли всі продукти, які роблять нас точно! здоровішими.

Для чого це нам? 

Ми почуваємося щасливішими, коли надаємо людям альтернативу шкідливим і неякісним продуктам. Коли бачимо захоплені очі, які запитуть нас: а що, хіба так можна? А потім людина розквітає, набирається енергії. Не хворіє, а втілює свої мрії і більше радіє життю! Тоді радіємо і ми.

Наша супер мрія

Бути почесними представниками хелсі-ніші в Україні. Бути найкращими для людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Наша супер ціль

Показати людям, що буває по-іншому. Що існує інша сторона харчування. І якщо складно неї притримуватися — ми допоможемо. Альтернативними продуктами, порадами, скоротимо час приготування, дамо ідеї на сніданок та змотивуємо правильно повечеряти.

Наш характер

Ми адекватні прихильники хелсі і розумники-мілленіали.

Проте не ті мовчазні, які завжди в телефонах. А ті привітні, усміхнені, комунікабельні, яскраві та супер активні, наче всередині у нас вітамінна бомба. Пересуваємося підстрибуючи. Не ходимо на роботу, а займаємося улюбленою справою. Не просто смакуємо, а облизуємо пальчики. Не економимо гроші, а відправляємося в нову мандрівку за емоціями :)Шукаємо консультанта з харчування та менеджер продаж у магазини Смак Життя (Львів). 
Заповнюйте анкету тут.

Якщо у нас з вами схожі цінності, заповнюйте анкету і розкажіть про себетут

Коли буде вільна вакансія, ми зв'яжемося з вами :)