Набір Додай до смузі суперфуди
Набір Додай до смузі суперфуди

Набір Додай до смузі суперфуди


1 відгук
365 грн 1 набір ( 4 шт)
1 набір ( 4 шт) Під замовлення (1 доба)
- +
Імунітетпорошок шипшини, мелений імбир преміум, куркума преміум.
Бадьорістьгуарана, какао-порошок темний (преміум 22%), мака перуанська, кориця цейлонська мелена.
Молодістьмака перуанська, органічний порошок ацероли, порошок асаї.
Протеїнмолодий ячмінь (порошок), хлорела (порошок), спіруліна (порошок), кориця цейлонська.
Імунітет: на 100 г: білки — 6,3 г, жири — 3,8 г, вуглеводи — 39,3 г. Калорійність — 240 ккал. Бадьорість: на 100 г: білки — 19,4 г, жири — 8,6 г, вуглеводи — 49,6 г. Калорійність — 322 ккал. Молодість: на 100 г: білки — 6,5 г, жири — 0,2 г, вуглеводи — 63,6 г. Калорійність — 283 ккал. Протеїн: на 100 г: білки — 39,7 г, жири — 4,2 г, вуглеводи — 20,7 г. Калорійність — 304 ккал.

Чим особливий набір Додай до смузі суперфуди?

  • Додай до смузі суперфуди — це мікс різних суперфудів, в одній баночці. Щоб комплексно закрити потребу і не потрібно було збирати поокремо суперфуди. Зібрані мікси: для молодості, бадьорості, імунітету та компенсація протеїнів.
  • Також, кожен вид Додай до смузі — має свій колір і забарвлює напій яскравістю. Так приємніше і апетитніше споживати смузі.
  • Третя сильна сторона Додай до смузі — це смак. Кожен вид має свій смак : ягідний, шоколадний, пряний чи свіжий.

Що знаходиться у чотирьох баночках?

  • Додай до смузі суперфуди молодості. У склад входить асаї (антиоксиданти та енергія), ацерола (антиоксиданти, спокій, імунітет, вітамін С), мака (антиоксиданти та пристрасть).
  • Додай до смузі суперфуди бадьорості. У склад входить гуарана (діє, як кава, дає енергію), какао-порошок темний (бадьорить, активізує мозок), мака перуанська (дає енергію, пристрасть та молодість), кориця цейлонська мелена (дія, як антисептик, тому вивільняє більше енергії).
  • Додай до смузі суперфуди імунітету. У склад входить порошок шипшини (вітамін С, антиоксидант), мелений імбир преміум (вітамін С, вітамін В1, антиоксидант), куркума преміум (протизапальна дія, регулює рівень холестерину).
  • Додай до смузі суперфуди протеїнів. У склад входить молодий ячмінь (багатий на білки, антиоксидант, хлорофіл), хлорела (допомагає в боротьбі з анемією, багата на білки), спіруліна (найбілковіший рослинний не концентрований продукт, антисептик).

Як вживати?

  • У 200 мл смузі додайте 1-2 ч.л. та розмішайте. Ваше вітамінне смузі готове. 

Чого не варто?

  • Вживати при індивідуальній непереносимості складових продукту.

Детальніше
Написати відгук
Відгуки про товар (1)
Написати відгук
Поставте будь-ласка вашу оцінку


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.


Зберігати в темному сухому місці в герметично закритій упаковці при температурі від +18 до +20 °C та відносній вологості не більше 70%.