Похрумтимо ? Або чим

Досі вважаєте, що здорового “перекусу” не буває ?

Фрукти не зручно носити з собою взимку, а тим більше їсти їх на вулиці ?
Ми, як завжди, знаємо вихід і самі ним користуємось ;)


Найчастіше перекусити хочеться чимось солоненьким. 
Чіпси, сухарі та інше хімічне “сміття” самі не вживаємо і Вам не рекомендуємо ! 

Натомість, пропонуємо вам хлібці :)
Їх зручно носити з собою на прогулянки, брати для “перекусу” на катання на санках чи лижах, хрумтіти на зупинці доки чекаєте транспорту, а голод “підібрався” надто близько, а головне знати, що це корисно і смачно. А хто сказав, що хлібцями не можна поласувати в кінотеатрі замість попкорну чи з друзями за кухлем пива ? ;) До речі, до пива ідеально підійдуть гострі хлібці.


Більше цього, хлібці - дієтичний продукт, якій не зашкодить красі Вашої фігури.


Хлібці – тонкі хрумкі скибочки з різними смаками, незмінною основою яких є пророщене насіння льону і соняшника. 2-3 хлібці достатньо щоб втамувати голод. Ви можете вживати хлібці як самостійну страву, або ж із салатами, супами, соусами, а також готувати з них бутерброди.Хлібці висушуються при низьких температурах до 40 градусів, завдяки чому зберігаються усі корисні речовини, а прянощі, які ми додаємо в хлібці,  створюють особливе поєднання аромату та смаку.


На Ваш вибір наступні види хлібців: Важливим є те, що хлібці є безглютеновими та їх можна давати діткам.


( Ймовірно, що спочатку діти не зможуть оцінити смак хлібців, оскільки це щось зовсім нове та незвичне. Тим більше, після магазинних штучних “перекусів” рецептори звикнуть не відразу до натурального смаку, але ми віримо, що це не стане перешкодою на шляху до здорового харчування)

Поспішайте похрумтіти разом з нами ;) Смачного ;)