Благодійна ініціатива від "Смак Життя": простір "РаДіти"

Команда “Смак Життя” - це не лише магазин, а й ідеї.


Допомога іншим - одна із найважливіших людських потреб. Служити - це бути людиною, вміти відчувати біль інших та допомагати.

Ми приєднуємось до благодійної акції, а саме до простору “РаДіти”, який допомагає діткам, які на собі відчули вплив війни: їм довелося переїхати із зони АТО та Криму, деякі з них пережили загибель батьків на фронті.


Звіт про збір коштів за посиланням

 
Чому “РаДіти”? 


Ми випадково почули виступ засновника даного простору Миколи Винницького й відчули, що він має сенс. Поспілкувавшись ближче з Миколою, ми зрозуміли масштаб та важливість цієї ідеї й більше не могли триматись осторонь. 


“РаДіти” - це арт-проект, в якому дітки перебувають в оточені волонтерів, психотерапевтів, митців, музикантів та природи Прикарпаття. Ці фактори допомагають знайти їм підтримку та полегшити біль втрати й стрес після пережитих подій.Табір знаходиться у Бойківському селі Недільне, де діти живуть в цілковитому оточенні природи та карпатських гір. Дітям допомагають побороти страх та постколоніальний синдром, прищеплюють здорову національну ідентичність та не фанатичний патріотизм. Визначальними темами є людські цінності - довіра, любов, взаємоповага, відчуття гідності.//Проект здійснюється завдяки меценатській підтримці благодійників, фонду "Вільні і небайдужі", холдингу емоцій "Фест", а також за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. //


Ми приєднуємося до цієї благодійної акції, тому з деяких наших товарів ми будемо відраховувати
2 грн, про що буде свідчити спеціальна наклейка ось такого вигляду:
Ця сума буде автоматично відраховуватись у благодійний фонд. (це не означає, що товар став на 2 гривні дорожче дня наших клієнтів - ми відраховуємо ці гроші з нашого прибутку).


Якщо ж Ви хочете додати яку-небудь суму на рахунок цього проекту - така можливість є.


Наприклад, Ви маєте бажання передати на благодійний проект 10грн. Сповістіть про це менеджера, і тоді на де-які товари у Вашому замовленні будуть прікріплені дві наклейки по 5грн. А в суму (та бланк) Вашого замовлення додасться позиція:

“Благодійність    - 10грн.”


 


Щомісяця ми звітуватимемо про зібрану суму та джерело, куди були вкладені зібрані кошти.
В перспективі ми прагнемо приєднатися також до інших благодійних фондів, про які ми Вам обов’язково розповідатимемо.
Допомагати легко!

2 чи 5 грн. - невисока плата за чиюсь усмішку.


В холодні пори року простір "РаДіти" не стоїть на місці. Волонтери активно займаються еко-будівництвом: будують баню, виготовляють дерев'яні іграшки, скрині, проводять виставки дитячих робіт для того, щоб по поверненню діткам було комфортно і затишно. Нещодавно організатори провели марафон "РаБіг" на підтримку воїнів АТО. Разом з ними були висаджені дерева від кожного учасника марафону.


Звіт про збір коштів за посиланнямБільше про простір “РаДіти”: 

Сторінка на ФБ:

https://www.facebook.com/Prostir.RaDity/

https://www.facebook.com/groups/378233565707355/

Репортаж про Простір Радіти і виставку в музею ідей :

https://www.youtube.com/watch?v=Clyq7bLSw1o

Стаття на ipressua:

https://ipress.ua/photo/pryroda_mystetstvo_i_dobro_reabilitatsiya_ditey_viyny_147104.html 

Майстер-клас знайомства "Виготовлення бейджиків":

https://www.youtube.com/watch?v=Gy3Qed1iSuw

https://www.youtube.com/watch?v=WpkQ-yEErTs

Гімн до дня незалежності: 

https://www.youtube.com/watch?v=VDJE_aLGfOI