Традиція дарувати турботу

З давніх-давен в Україні побутують чудові традиції: обмін смачними подарунками з близькими та друзями, сюрпризи на Миколая для діток та “смаколики” під ялинку для всієї родини.

Ці свята беззаперечно є найулюбленішими для дітей. Кожна дитина чекає смачний подарунок. Будьмо чесними, не тільки діти люблять ці свята :)


Раніше ми мало задумувались про походження мішечків з цукерками, про “справжність” шоколадних Дідів Морозів тощо. 


На жаль, зараз ми знаємо правду і знайти натуральні корисні солодощі у звичайному супер-маркеті стало нереальним завданням. 
Часто замість турботи під подушкою (ялинкою) ми бачимо “набір Е-добавок”, ароматизатори, підсилювачі смаку, замінники, солодощі, які нагадують на смак глину.Після “об’їдання” такими солодощами організму може бути дуже важко.
“Що ж тоді дарувати?”
“Яка альтернатива?”- запитаєте Ви.

Вихід є !


Корисні солодощі існують та активно виготовляються особливо до свят.
Домашнє виробництво, любов, корисні та натуральні інгредієнти - секрет справжнього свята.
Подарувати турботу - це подарувати корисні солодощі своїм близьким.

Лише в таких подарунках є душа!Наша команда “Смак Життя” бажає Вам приємних приготувань до свят, чудового настрою та душевного тепла ! :)

Нехай мрії здійснюються, любов стає міцнішою, а всі рідні - щасливішими !
Даруйте любов та турботу !

Ми Вас любимо та цінуємо ! Дякуємо, що Ви є, адже все що ми робимо - ми робимо для Вас та Вашого родинного затишку !Якщо Ви та Ваші дітки полюбляєте магазинні солодощі - наші спершу можуть здатися Вам недостатньо солодкими. Проте, повірте, як тільки Ви їх розсмакуєте - Ви більше не зможете  повернутися до штучних солодощів.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

sz.lviv.ua
м.Львів
(067) 456-66-64, (063) 749-10-68 

(095) 132-97-11