Новинки: Кава в зернах, безкофеїнова кава

Опубликовано: 13.03.2018,   Обновлено: 13.11.2019

Ви починаєте свій ранок з кави? Вгощаєте гостей філіжанкою запашного й міцного напою?
В такому випадку ви розумієте наскільки важлива якість зерна для того, щоб приготувати смачну каву.

 • Ми пропонуємо каву в зернах, адже справжній смак і аромат можна відчути лише помоловши її перед приготуванням.
 • Рекомендуємо молоти каву порційно лише перед заварюванням.

 • Кава, яку ми пропонуємо особлива тим, що вона обсмажується спеціально під замовлення малими порціями. Це дозволяє додатково контролювати якість кожного зерна.

 • Наша кава має середній рівень обсмаження
 • Не потрібно кип’ятити каву! Такий спосіб додасть їй неприємної гіркоти.Для прихильників кофеїнової кави пропонуємо:


 • Кава BRAZIL Santos 


BRAZIL Santos має чистий аромат без сторонніх нот.
Смак густий, насичений, виражений, зі збалансованою кислинкою та ледь відчутною гірчинкою. Залишає довгий пряний післясмак.
Чудово підходить для створення кавової суміші та для будь-якого способу приготування: кавова машина, френч-прес, турка, кемекс та ін.
З цього сорту кави найкраще виходить еспресо!
 
 • Кава Ethiopia Yirgacheff


Ethiopia Yirgacheff - традиційна, класична кава, що вирощується на висоті 1600 - 1900 м. Має чистий, м'який аромат солодко-винного відтінку з квітковими нотами.  Смак збалансований, фруктово-шоколадний з нотами сухих спецій та легкою кислинкою. Є ідеальною кавою для альтернативних методів заварювання, а також для заварювання в джезві.
 
  • Colombia Supremo 
  Colombia Supremo - сорт колумбійської арабіки високого класу, яка вирощується на висоті 1100 - 1500м. М'який збалансований смак є однією з найбільших переваг цього сорту арабіки. Має соковитий фруктовий аромат, яскраво виражену лимонну кислинку з нотками шоколаду та карамелі. Colombia Supremo середньої насиченості з нейтральним післясмаком. Має невисоку міцність та середню гірчинку
   
  • Кава купаж COLOMBIA Excelso80% VIETNAM Robusta 20%
   
  Купаж - суміш різних сортів кави, що створюється з метою покращення смакових властивостей готового напою. COLOMBIA Excelso має виражену яскраву кислотність, змішані аромати фруктів, шоколаду та карамелі. Залишає довгий солодкий післясмак. VIETNAM Robusta має м'який, однак водночас складний гармонійний смак. Має яскравий фруктово-карамельний аромат та гіркуватий післясмак. Кава Colombia Excelso та Vietnam robusta в купажі доповнюють одна одну та ідеально підходять для початку дня. 
Якщо вам не можна вживати кофеїн, але від кави відмовитись не сила, пропонуємо

 
 • Colombia Supremo без кофеїну


Має мінімальний вміст кофеїну (0,3%) - сорт колумбійської арабіки високого класу, яка вирощується на висоті 1100 - 1500м. М'який збалансований смак є однією з найбільших переваг цього сорту арабіки.
Має соковитий фруктовий смак, яскраво виражену лимонну кислинку з нотками шоколаду та карамелі. Colombia Supremo середньої насиченості з нейтральним післясмаком. Має невисоку міцність та середню гірчинку.
Навіть кава з малим вмістом кофеїну не втрачає своїх смакових властивостей!
 
 • Каскара Honduras


  Виготовляється зі шкіри та м'якоті кавової ягоди, висушеної під відкритим небом. Багата поживними речовинами: білки, фруктоза, антиоксиданти, мінерали. Має підвищений вміст вітаміну С. Добре засвоюється шлунком.
  Має приємний збалансований смак з нотками шипшини, ожини, родзинок та малий вміст кофеїну. На смак нагадує кавовий узвар.
   
   
  Переходьте за посиланням, щоб ознайомитись з усіма видами кави:

  https://goo.gl/tzC6Hf