Комплекс №10 для комбінованого типу шкіри з лущенням (зимовий)
Комплекс №10 для комбінованого типу шкіри з лущенням (зимовий)

Комплекс №10 для комбінованого типу шкіри з лущенням (зимовий)


Залишити відгук
maxi -+
1745 грн maxi
Немає в наявності
В комплекс MINI входить:

- пінка для вмивання з ромашкою (80 мл), 
- тонік для обличчя Ромашка (60 мл), 
- крем для обличчя Гіалурон, денний (50 мл), 
- крем для обличчя Antioxidant (30 мл).

В комплекс MAXI входить: 

-  пінка для вмивання з ромашкою (80 мл), 
- тонік для обличчя Ромашка (60 мл), 
- крем для обличчя Гіалурон, денний (50 мл), 
- крем для обличчя Antioxidant (30 мл), 
- крем навколо очей Лавандовий сон (15 мл), 
- кремова маска для обличчя Antioxidant (60 мл).

Умови зберігання для кожного продукту відрізняються. Все, окрім кремів для обличчя та повік, не обов'язково зберігати в холодильнику. У вас є можливість замовити travel варіант косметики для зручності і використання у відпустці.
відповідно до терміну кожного засобу

1 етап — очищення

Очищення шкіри має бути м'яким та ефективним. 
Для вмивання вранці та вечері використовуйте гідрофільну олію Antioxidant, яка делікатно очистить шкіру не порушуючи водно-ліпідний баланс. 
Наносимо гідрофільну олію на суху шкіру, масажуємо та змиваємо телою водою.
Таке м'яке очищення шкіри є обов'язковим в зимовий період року. 

Також  гідрофільна олія Antioxidant підходить для зняття макіяжу з очей та губ. 
Для цього наносимо декілька капель гідрофільної олії на вологий ватний диск та повільно змиваємо макіяж. Якщо ви використовуєте тональний крем, пудру, хайлайтер, румяни - то спочатку гідрофільною олійкою змиваємо макіяж, а потім повторно наносимо олійку та вмиваємось!

2 етап - тонізування 

Етап тонізації важливий та обов'язковий.     

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно. 
Лужна вода з-під крану (коли змиваєте пінку або олійку) дуже пересушує шкіру. Це те стягнення, яке ви відчуваєте та помилково можете називати сухою шкірою.
Саме тонік забирає це відчуття, вирівнює рН шкіри. Він заспокоює шкіру та пори.  Після нього крем легко проходить в більш глибокі шари шкіри та не залишає жирної плівки.

Тонік "Ромашка" відмінно підходить для тонізації зневодненої шкіри. Цей тонік пом'якшить шкіру, зніме подразнення та запалення. 

3 етап — живлення та зволоження

Крем необхідно наносити відразу після тонізування шкіри.

Для максимального зволоження шкіри вдень використовуйте крем "Гіалурон", денний. Цей крем має легку текстуру, при цьому захищає та усуває лущення шкіри. В складі гіалуронова кислота, яка відновить водно-ліпідний баланс шкіри, вирівняє тон та підвищить пружність шкіри.

Для живлення та відновлення шкіри вночі наносимо крем для обличчя "Гіалурон", нічний. Цей крем містить низькомолекулярну кислоту, яка зволожить найглибші шари шкіри. Вирівняє тон, підтягне шкіру та усуне шелушіння. 

Крем необхідно наносити за 30-40 хвилин до сну, і за 30-40 хвилин до виходу на вулицю. 

4 етап - додатковий догляд

  • Заспокоїти та зняти запалення допоможе кремова маска Антиоксидант. Ця маска містить резвератрол, який є природнім антиоксидантом. Дія маски спрямована на регенерацію клітин, підвищення пружності та тонусу шкіри, глибоке очищення пор. Маску необхідно робити двічі на тиждень.
  • Флюїд-пілінг з фруктовими кислотами забезпечить м'яке відлущення ороговілих клітин шкіри, покращить колір, зволожить та пришвидшить процеси ренерації клітин. Необхідно наносити замість нічного крему двічі на тиждень.
  • Крем для повік "Лавандовий сон" — це не зайвий продукт, а обов'язковий! 
    Креми для обличчя мають більш плотну структуру та більшу молекулу поглинання, тому можуть привести до набряку. Постійний набряк приводить до появи зморшок та птозу. 
    А крем навколо очей має маленьку молекулу, тому не обтяжує шкіру, а навпаки зволожує та захищає. Тому наполегливо рекомендуємо!
Написать отзыв
Отзывы о продукте (0)
Написать отзыв