Натуральні солодощі

Саме такий смак має справжній шоколад!

Натуральні солодощі можна купити у Львові, Києві в онлайн магазині.

В нашому магазині СМАК ЖИТТЯ можна купити корисні солодощі, що добре знайомі покупцям: пастилки, цукерки, шоколад, керолад, халву. Від промислових вони відрізняються тим, що ми самі виробляємо їх з використанням тільки природних якісних продуктів.

Кероб - що це?

Один з головних інгредієнтів еко солодощів кероб. До недавнього часу цей продукт був малознайомим в України. Порошок керобу виробляють з плодів тропічного дерева. На перший погляд він схожий на какао порошок, але трохи відрізняється за кольором.

Головна його перевага у відсутності кофеїну і теоброміну. Дія продуктів з керобу на серцево-судинну систему м’якша, він не викликає алергічні реакції, майже не має протипоказань, і дозволений навіть вагітним жінкам.

Чому кероб варто споживати?

Кероб не містить оксолатів, що провокують утворення каменів у нирках. Багатий на селен, який мало поширений у продуктах. Речовина у складі натуральних солодощів має здатність регулювати баланс холестерину в організмі.

Кероб ідеально підходить для створення кероладу. Це популярний замінник шоколаду, який має багато переваг. Натуральні солодощі купити варто тому, що керолад та інші солодощі нашого магазину зроблені лише з природних інгредієнтів.

Корисні солодощі

Наші натуральні солодощі містять у складі тільки корисні інгредієнти. Для їх приготування ми не використовуємо рафінований цукор, трансжири, ГМО, шкідливі синтетичні добавки та барвники.

Такі корисні солодощі без цукру  незамінний продукт для людей, які мають непереносимість какао, для діабетиків, тих, хто просто дотримується здорового харчування і хоче зменшити кількість цукру в раціоні. Оскільки наші ласощі без глютену, їх можна вживати і при його непереносимості.
Також, якщо ви стежите за своєю фігурою радимо звернути увагу на асортимент магазину «СМАК ЖИТТЯ». 

Ми любимо солодке і тому створюємо корисні солодощі без цукру. Вони і смачні, і не шкодять організму.
Давайте їх дітям та куштуйте самі :)