Набір перекусів для бійців ЗСУ
Набір перекусів для бійців ЗСУНабір перекусів для бійців ЗСУ

Набір перекусів для бійців ЗСУ


Залишити відгук
1 шт -+
285 грн 1 шт
Під замовлення (1 доба)

1. Каша швидкого приготування (75 г) 1шт

2. Батончик з пастили (40 г) 1шт

3. волоський горіх (100 г) 1шт

4. Фундук у шоколаді (80 г) 1шт

5. Хлібці цільнозернові (100 г) 1 шт

6. Крем-суп (50 г) 1шт

7. Чорний шоколад (10 г) 5шт

МИ НЕ НАДСИЛАЄМО ТОВАР, А ВІДРАЗУ ПЕРЕДАЄМО НА ФРОНТ.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ЙОГО, ЯК ЗАМОВЛЕННЯ – НАПИШІТЬ НАШИМ МЕНЕДЖЕРАМ.

Слава Україні!

  • Якщо хочете допомогти нашій армії продуктами харчування, ми зібрали все необхідне в один набір. Набір перекусів для бійців ЗСУ.
  • Це комплекс продуктів, які ситні, калорійні, зручні у транспортуванні, із тривалим терміном придатності. Ще смачні та корисні за складом, щоб допомогти тілу у складних умовах.

Ви можете сплатити, а ми передамо бійцям на фронт.

  • Кашу та крем-суп легко приготувати: залийте суміш гарячою водою та зачекайте 2 хв. Вийде тепла та ситна страва. У наборі крем-суп із нуту (ситний та поживний бобовий) та каша – кус-кус (крупа із зерен пшениці).
  • Волоський горіх - швидке і ситне перекушування, що містить альфа-леїнову кислоту, яка зміцнює кісткову тканину. Достатньо жменьки горіхів на добу, щоб забезпечити норму цієї кислоти. Також горіх багатий на Омега-3 і лецитин, тому зміцнює пам'ять, знімає нервову напругу та активує роботу мозку. Він ситний, яке калорійність більше 650 ккал на 100 р.
  • Батончик з пастили – необхідна кількість вітамінів та фруктів для бійця. Ми виготовляємо батончик без термообробки шляхом випаровування вологи. Тому фрукти та ягоди зберігають всі необхідні речовини. "Коржі" цього батончика з різних смаків пастили, а "крем" - горіховий з медом. Поживний та смачний.
  • Чорний шоколад у формі легких пластинок завдяки теоброміну та фенілетиламіну підтримує нервову систему та є антидепресантом. Чорний шоколад покращує концентрацію уваги. Не забувайте, це корисні жири у раціоні.
  • Фундук у шоколаді – поєднання користі горіхів та чорного шоколаду, про які прочитали вище. Смачні та є класним ситним десертом.
  • Хлібці цільнозернові – не з борошна, а з насіння льону та соняшнику. Насіння – ситне та калорійне, дає багато енергії. Льон покращує травлення, а насіння соняшнику містить цинк і захищає організм від запалення. Крім того, ці два види насіння містять багато білків.

При замовленні ви допомагаєте нашій компанії та працівникам працювати в умовах війни, а бійцям завжди бути ситими на фронті. Спасибі вам!

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук