Еко солодощі

Саме такий смак має справжній шоколад!

Натуральні солодощі, купити натуральні солодощі у Львові, Києві

В нашому магазині можна купити солодощі, що добре знайомі покупцям: пастилки, цукерки, шоколад, керолад тощо. Від промислових вони відрізняються тим, що ми самі виробляємо їх з використанням нашої виробничої бази тільки з природних якісних продуктів.

Кероб – що це

Один з головних інгредієнтів еко солодощів – кероб. До недавнього часу цей продукт був малознайомий в України. Він виробляється з плодів тропічного дерева у вигляді порошку. На перший погляд чимось нагадує аналогічний продукт з какао бобів, але трохи відрізняється за коліром.

І не тільки. Головна його перевага у відсутності кофеїну і теоброміну. Дія продуктів з керобу на серцево-судинну систему м’якша, він не викликає алергічні реакції, майже не має протипоказань, рекомендується навіть вагітним жінкам.

Чому кероб варто споживати?

Кероб має складові, яки можна зустріти і в інших продуктах. Але він не має оксолатів, що провокують утворення каменів у нирках. Мало поширений на Землі селен присутній у керобі у великій кількості. Речовина має здатність регулювати баланс холестеріну, якщо його вживати у складі натуральних солодощів.

Кероб добре підходить для вироблення кероладу. Це замінник шоколаду, що має його переваги, але не має його недоліків. Натуральні солодощі купити варто тому, що керолад і інша продукція нашого магазину зроблена тільки з природних інгредієнтів.
Автор: Інна Дорога