Комплекс засобів №8
Комплекс засобів №8Комплекс засобів №8

Комплекс засобів №8


445 грн/ міні
мінімаксі Під замовлення (1 доба)

- +
В комплекс "MINI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50 мл); - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - крем для обличчя "Яблуко та вітамін А" (50 мл). В комплекс "MAXI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50 мл); - пінка для вмивання для нормального та сухого типу шкіри (150 мл); - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - крем для обличчя "Яблуко та вітамін А" (50 мл); - крем для обличчя "Арніка та молочні протеїни" (50 мл); - засіб-антисептик від прищів "Швидка допомога" (10 мл); - глиняна маска для обличчя №2, зелена (50 мл).

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити: 

  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Якщо Вас турбують висипання, хоч пори однакового розміру та ледь помітні - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для нормального типу шкіри. Ця олійка не лише м'яко очистить Вашу шкіру від забруднень та макіяжу, але й допоможе шкірі відновити водно-ліпідний баланс. Також ця олійка унікальна тим, що вона здатна знімати навіть водостійкий макіяж.

Або ж можете обрати для очищення - пінку для нормального типу шкіри. Вона м'яко очистить шкіру обличчя, не пошкоджуючи її.


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 


(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік  "Лаванда". Цей тонік дбайливо продезинфікує висипання та підготує шкіру до нанесення крему.


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 


(необхідно проводити відразу після тонізування)

Правильний щоденний догляд за шкірою буде завершено за допомогою -> крему "Яблуко та вітамін А". Цей засіб миттєво зволожить шкіру та покращить регенерацію клітин.

Для нічого живлення клітин шкіри-> використовуйте крем "Арніка та молочні протеїни". Це крем прекрасно живить та зволожує шкіру, необхідний для профілактики зморшок, а також покращує пружність та еластичність шкіри.

Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!
4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


  • Для пришвидшення зняття запальних процесів використовуйте засіб від прищів “Швидка допомога”. Невелику кількість засобу наносити щовечора після очищення та тонізації шкіри, безпосередньо на запалену ділянку шкіри (тобто, на самі прищики). Не змивати!!! Потім одразу наносити доглядовий крем.
  • Для глибокого очищення та дезинфекції шкіри обличчя використовуйте "глиняну маску для обличчя №2, зелена".  Після очищення та тонізації наносити кісточкою для масок по масажних лініях. Потримати 15-20 хвилин. Після цього змити теплою водою, ще раз протонізувати та нанести доглядовий крем. Вона допоможе зняти запальні процеси та стимулюватиме ріст нових, здорових клітин.


Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.