Комплекс засобів №7
Комплекс засобів №7Комплекс засобів №7

Комплекс засобів №7


581 грн міні
мінімаксі Під замовлення (1 доба)
- +
В комплекс "MINI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50мл); - тонік для обличчя з гіалуроновою кислотою (60 мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, денний (50мл); В комплекс "MAXI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50мл); - тонік для обличчя з гіалуроновою кислотою (60 мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, денний (50мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, нічний (50мл); - тонік для обличчя "Ромашка" (60мл); - убтан для обличчя "Квіти" (50 г).


!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити:
 
  • Зранку не менш, ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш, ніж за 50 хв. до сну !! 

Якщо Ви часто відчуваєте сухість на шкірі обличчя - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для нормального типу шкіри. Ця олійка не лише м'яко очистить Вашу шкіру від забруднень та макіяжу, але й допоможе шкірі відновити водно-ліпідний баланс. Також ця олійка унікальна тим, що вона здатна знімати навіть водостійкий макіяж.2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 


(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік з гіалуроновою кислотою. Цей тонік допоможе відновити природній стан шкіри та контроюватиме рівень її вологості протягом дня та ночі.

Також Вам чудово підійде тонік "Ромашка". Він допомагає клітинам шкіри боротись з зовнішніми подразниками, тобто заспокоює її. 3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 


(необхідно проводити відразу після тонізування)

Зранку для ефективного захисту шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (денний).  Цей засіб прекрасно зволожить шкіру, заспокоїть подразнення та прибере сухість. Цим кремом можна користуватись як вдень, так і вночі.
Якщо все робити правильно - Ви будете настільки вражені результатом, що обов'язково захочете придбати нічний крем. 

Ввечері для максимального зволоження та живлення клітин шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (нічний).  Нічний крем дуже глибоко проникає в шкіру, допомагає запустити механізм регенерації шкіри та відновлює її захисні властивості. Цим кремом НЕ МОЖНА користуватись вдень через його окислення від попадання сонячних променів. 


Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.