Комплекс засобів №10
Комплекс засобів №10Комплекс засобів №10

Комплекс засобів №10


512 грн міні
міні максі Під замовлення (1 доба)
- +
В комплекс "MINI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для жирного та комбінованого типів шкіри (50 мл); - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, денний (50 мл). В комплекс "MAXI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для жирного та комбінованого типів шкіри (50 мл); - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, денний (50 мл); - крем для обличчя з гіалуроновою кислотою, нічний (50 мл); - сироватка заспокійлива з Алое та Ромашкою (50 мл).

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити: 

  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Для забезпечення максимально м'якої дії - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для комбінованого типу шкіри. Її склад розроблено таким чином, що вона ефективно очистить шкіру, не порушуючи захисний бар'єр. Після її використання не відчувається неприємна сухість на шкірі. Також ця олійка унікальна тим, що вона універсальна, оскільки нею можна також знімати макіяж. 


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 


(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік "Лаванда". Він дбайливо заспокоїть шкіру обличчя та зніме подразнення.


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 


(необхідно проводити відразу після тонізування)

Зранку для ефективного захисту шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (денний).  Цей засіб прекрасно зволожить шкіру, заспокоїть подразнення та прибере сухість. Цим кремом можна користуватись як вдень, так і вночі.
Якщо все робити правильно - Ви будете настільки вражені результатом, що обов'язково захочете придбати нічний крем. 

Ввечері для максимального зволоження та живлення клітин шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (нічний).  Нічний крем дуже глибоко проникає в шкіру, допомагає запустити механізм регенерації шкіри та відновлює її захисні властивості. Цим кремом НЕ МОЖНА користуватись вдень через його окислення від попадання сонячних променів. 


Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!
4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


Якщо запалення шкіри турбують Вас постійно використовуйте гель "Алое вера". Цей гель допоможе пришвидшити регенерацію клітин шкіри та позбутись неприємних відчуттів при сухості. 
Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.