Комплекс №7 для нормального типу шкіри з шелушінням та сухістю
Комплекс №7 для нормального типу шкіри з шелушінням та сухістю

Комплекс №7 для нормального типу шкіри з шелушінням та сухістю


699 грн міні
мінімаксі Під замовлення (1 доба)
- +
В КОМПЛЕКС "MINI" ВХОДИТЬ: універсальна гідрофільна олійка для обличчя та тіла "Antioxidant"(125 мл), тонік для обличчя "Ромашка"(60 мл), крем для обличчя "Грейпфрут та алое вера"(50 мл).

В КОМПЛЕКС "MAXI" ВХОДИТЬ: тонік для обличчя "Ромашка" (60 мл), універсальна гідрофільна олійка для обличчя та тіла "Antioxidant"(125 мл), крем для обличчя "Грейпфрут та алое вера"(50 мл), сироватка з гіалуроновою кислотою(10 мл), крем для повік "Лавандовий сон"(15 мл).!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити:
 
  • Зранку не менш, ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш, ніж за 50 хв. до сну !! 

Якщо Ви часто відчуваєте сухість на шкірі обличчя - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для нормального типу шкіри. Ця олійка не лише м'яко очистить Вашу шкіру від забруднень та макіяжу, але й допоможе шкірі відновити водно-ліпідний баланс. Також ця олійка унікальна тим, що вона здатна знімати навіть водостійкий макіяж.2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 


(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік з гіалуроновою кислотою. Цей тонік допоможе відновити природній стан шкіри та контроюватиме рівень її вологості протягом дня та ночі.

Також Вам чудово підійде тонік "Ромашка". Він допомагає клітинам шкіри боротись з зовнішніми подразниками, тобто заспокоює її. 3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 


(необхідно проводити відразу після тонізування)

Зранку для ефективного захисту шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (денний).  Цей засіб прекрасно зволожить шкіру, заспокоїть подразнення та прибере сухість. Цим кремом можна користуватись як вдень, так і вночі.
Якщо все робити правильно - Ви будете настільки вражені результатом, що обов'язково захочете придбати нічний крем. 

Ввечері для максимального зволоження та живлення клітин шкіри -> необхідно використовувати Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (нічний).  Нічний крем дуже глибоко проникає в шкіру, допомагає запустити механізм регенерації шкіри та відновлює її захисні властивості. Цим кремом НЕ МОЖНА користуватись вдень через його окислення від попадання сонячних променів. 


Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!

Детальніше
Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.