Комплекс №6 для сухого типу шкіри
Комплекс №6 для сухого типу шкіри

Комплекс №6 для сухого типу шкіри


699 грн міні
міні максі Під замовлення (1 доба)
- +
В КОМПЛЕКС "MINI" ВХОДИТЬ: універсальна гідрофільна олійка для обличчя та тіла "Antioxidant"(125 мл), тонік для обличчя "Ромашка" (60 мл), крем для обличчя "Ромашка та вітамін F" (50 мл).

В КОМПЛЕКС "МАХІ" ВХОДИТЬ: універсальна гідрофільна олійка для обличчя та тіла "Antioxidant"(125 мл), тонік для обличчя "Ромашка" (60 мл), крем для обличчя "Ромашка та вітамін F"(50 мл), сироватка для обличчя "Рожеве дерево" (50 мл), кремова маска для обличчя "Antioxidant"(60 мл), крем для повік "Лавандовий сон"(15 мл), скраб для обличчя "Шовк"(50 мл).

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити: 

  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Для забезпечення максимально м'якої дії - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою пінки для сухого типу шкіри. Після використання пінки Ви зможете насолоджуватись чистою та свіжою шкірою без відчуття сухості.

Для зняття макіяжу з губ та очей - використовуйте гідрофільну олійку для сухого типу шкіри. Це необхідно для того, щоб пінкою не пересушувати ніжну шкіру навколо очей та на губах.


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 


(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік "Троянда". Він допоможе підсилити захисні властивості крему та забезпечить дбайливу тонізацію. 


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 


(необхідно проводити відразу після тонізування)

Вашій шкірі необхідні незамінні жирні кислоти та захист -> використовуйте крем "Ромашка та вітамін F". Використовувати цей крем можна як вдень так і вночі. Цей засіб покращить пружність Вашої шкіри та зробить її більш еластичною. Протягом дня він захищатиме шкіру від зовнішніх факторів та втрати вологи, а вночі забезпечуватиме живленням, якого так не вистачає сухій шкірі. 


Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!
4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


  • Для здорового вигляду шкіри використовуйте скраб для обличчя "Шовк". Невелику кількість засобу наносити на очищену та протонізовону шкіру обличчя круговими рухами по масажних лініях. Скрабувати 10 хвилин, змити теплою водою. Повторно нанести тонік та улюблений крем. Використовувати двічі на тиждень. Цей скраб допоможе процесу відновлення клітин завдяки стимулюванню кровообігу та росту нових клітин. А завдяки кремовій структурі, цей засіб пом'якшить сухі частини шкіри.
  • Для насичення шкіри додатковими вітамінами, мікроелементами та корисними екстрактами рослин використовуйте убтан "Квіти". Для створення маски потрібно взяти 2 столові ложки убтану та 50-60 мл води, зеленого чаю або молока, довести до консистенції густої сметани, нанести на обличчя на 20-25 хвилин та змити теплою водою. Якщо знімати маску круговими рухами по масажних лініях, то отримаєте додаткове скрабування, яке позбавить шкіру від сухих клітин. 
Детальніше
Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.