Комплекс №1 для жирного типу шкіри з висипаннями
Комплекс №1 для жирного типу шкіри з висипаннями

Комплекс №1 для жирного типу шкіри з висипаннями


855 грн міні
мінімаксі Під замовлення (1 доба)
- +
В комплекс "MINI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для жирного та комбінованого типів шкіри (60 мл); - пінка для вмивання з фруктовими кислотами, (80 мл)  - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - денний крем для обличчя "Лаванда-обліпиха" (50 мл); - лікувальний нічний крем "Лином та чорний кмин" (50 мл).

В комплекс "MAXI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для жирного та комбінованого типів шкіри (60 мл); - пінка для вмивання з фруктовими кислотами, (80 мл)  - тонік для обличчя "Лаванда" (60 мл); - денний крем для обличчя "Лаванда-обліпиха" (50 мл); - лікувальний нічний крем "Лином та чорний кмин" (50 мл) - засіб-антисептик від прищів "Швидка допомога" (10 мл); - глиняна маска для обличчя №2, зелена (50 мл), крем для повік "Лавандовий сон".

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)


1 етап - ОЧИЩЕННЯ


Очищення необхідно проводити: 

  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

У разі наявності висипань - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою пінки для жирного типу обличчя. ЇЇ склад розроблено таким чином, щоб м'яко та глибоко очистити шкіру, не пошкоджуючи вражені ділянки. 
Увага! - Не очищайте пінкою ніжну шкіру навколо очей та губи!!! - це важливо!

Для зняття макіяжу з очей та губ - використовуйте гідрофільну олійку. Це необхідно для того, щоб пінкою не пересушувати ніжну шкіру навколо очей та на губах. 


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 

(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік “Розмарин” для жирної шкіри з висипаннями.


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 

(необхідно проводити відразу після тонізування)

Якщо висипання постійно присутні на шкірі обличчя -> необхідно використовувати крем "Лимон та чорний кмин”. Цей спеціально розроблений засіб продезинфікує шкіру і запустить регенераційні процеси. Цим кремом можна користуватись як вдень, так і вночі.
Якщо все робити правильно - Ви будете вражені результатом!

Якщо висипання з’являються час від часу -> необхідно використовувати крем "Лаванда та обліпиха" . Протягом декількох тижнів ви побачите результат (можливі два варіанти: або у вас посилиться висипання в перші день-два, а потім різко все зникне; або ж висипання будуть зникати поступово). Цим кремом можна користуватись як вдень, так і вночі.


Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!
4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


  • Для пришвидшення зняття запальних процесів використовуйте засіб від прищів “Швидка допомога”. Невелику кількість засобу наносити щовечора після очищення та тонізації шкіри, безпосередньо на запалену ділянку шкіри (тобто, на самі прищики). Не змивати!!! Потім одразу наносити доглядовий крем.
  • Для глибокого очищення та дезинфекції шкіри обличчя використовуйте “Глиняну маску для обличчя №2, зелена”. Після очищення та тонізації наносити кісточкою для масок по масажних лініях. Потримати 15-20хв. Після цього змити теплою водою, ще один раз протонізувати та нанести доглядовий крем. Засіб знімає почервоніння на ділянках із запальними процесами. Прискорює регенерацію шкіри. Стимулює ріст нових здорових клітин.
ДетальнішеНаписати відгук
Відгуки про товар (1)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.