Чудові новинки: Техніка Для ЖИТТЯ


Нарешті це сталося !

Ми запустили потужну рубрику "Техніка для життя", де зібрали найкращі пристрої, які стануть справжніми помічниками на Вашій кухні.
Вся техніка виготовлена з безпечного пластику, є довговічною у використанні, потужною та стильною.

Представляємо Вашій увазі:

  • Пророщувачі
  • Дегідратори
  • Млинки 
  • Маслопреси
  • Соковижималки
  • Блендери
  • Зернодавки
  • Хлібопічки

З представленою технікою Ви зможете готувати найрізноманітніші страви вдома самостійно, зберігаючи корисні речовини.

Сумніваєтесь щодо якості хліба з супермаркету ? Печіть самостійно в спеціальній хлібопічці для бездріжджової випічки. Більше того, Ви можете самі молоти борошно з нашими дерев'яними млинками австрійського виробника KoMo. Справжнє цільнозернове борошно ароматне та свіжозмелене.
 
                          

Ваша сім'я любить вівсянку на сніданок ? Чи може свіжовитиснені соки або смузі ?
Це все Ви теж можете робити вдома з допомогою зернодавки для пластівців (будь-якого зерна). Свіжовитиснені пластівці - звучить фантастично, правда ж ? :)

                     

Якщо ж Ви прихильник свіжоприготованих соків - до Ваших послуг великий вибір соковижималок: механічні, автоматичні, горизонтальні, вертикальні, одно- і двошнекові. Вони здатні не лише витиснути сік з фруктів та овочів, а й з трави, проростків, зелених салатів.З ними авітаміноз Вам не грозить !

Смузі, горіхові пасти, таніхі та навіть лід перемелють для Вас професійні блендери - потужні, сильні та міцні пристрої. Блендери мають справжні японські ножі, про високу якість яких Ви точно вже чули.  

   

А що за дім, де корисно харчуються без пророщувача ? Баночки, промивання зерен - це все потребує часу та енергії. З нашими пророщувачами Вам не доведеться думати про час, а просто отримувати готові зелені проростки для улюблених страв.

   

А як щодо того, щоб мати вдома  вітаміни круглий рік ? Думаєте нереально ? А ми кажемо, що все можливо. З потужними дегідраторами аромат полуниць та малин буде у Вашому домі навіть на Різдво. 

Ну і звісно, щоб не йти на ринок за олією невідомого Вам походження, знаєте, що Ви також можете зробити ?
Так, правильно - витиснути олію вдома з маслопресами від Du-Long або L'equip. Просто закидаєте насіння, натискаєте кнопку й отримуєте ароматну олію щойно-щойно витиснену. Яке щастя жити в еру прогресу, чи не так ? :) 

Запрошуємо Вас ознайомитись з нашим розділом техніки. Читайте в описах про технічні характеристики та можливості моделей, які Вас зацікавили. 

Замовити можна тут