Пікнік

Перейти в каталог товарів


 


Весна - час пікніків, теплих посиденьок з друзями на вулиці та мандрівок.


Весна - пора, коли все менше часу, щоб пообідати вдома, а все більше бажання проводити час на свіжому повітрі.


Звісно, відчуття голоду змушує нас “перекушувати” чимось і це не завжди корисно. 
Ми Вас не здивуємо, якщо скажемо, що “перекус” може бути корисним, а ще й смачним.


Хочеться солоденького - візьміть з собою печиво.
Полюбляєте солоне? “Похрустіть” хлібці.Ви легко зможете “пожувати” на зупинців потязі, взяти з собою “смаколиків” на пікнік або похрустіти ними з чаєм.Хлібці – тонкі хрумкі скибочки з різними смаками, незмінною основою яких є пророщене насіння льону і соняшника.


Ви можете вживати хлібці як самостійну страву, або ж із салатами, супами, соусами, а також готувати з них бутерброди. Хлібці висушуються при низьких температурах до 40 градусів, завдяки чому зберігаються усі корисні речовини, а прянощі, які ми додаємо в хлібці, створюють особливе поєднання аромату та смаку.


На Ваш вибір наступні види хлібців: Важливим є те, що хлібці є безглютеновими та їх можна давати діткам.( Ймовірно, що спочатку діти не зможуть оцінити смак хлібців, оскільки це щось зовсім нове та незвичне. Тим більше, після магазинних штучних “перекусів” рецептори звикнуть не відразу до натурального смаку, але ми віримо, що це не стане перешкодою на шляху до здорового харчування)


Якщо Ви притримуєтесь веганського харчування -  хлібці Вам чудово підійдуть, адже вони не містять продуктів тваринного походження. Беріть їх з собою та смакуйте в інституті, на роботі та в школі.


Смачного !