Про нас. Давайте познайомимося :)


Давайте познайомимося!..

Спершу була лише компанія однодумців. Ми спілкувалися, мандрували, допомагали одне одному порадами щодо здорового харчування, допомагали розуміти незвичне, допомагали шукати і знаходити дійсно екологічні продукти. З часом наше коло почало розширюватися. Знайомі, родичі, друзі наших друзів також шукали якісні продукти. Робити це було досить важко, - а тому все більше вже зовсім незнайомих людей почали звертатися до нас.  


Так і виникла ідея створити клуб здорового харчування “Смак Життя”.


Ми щасливі, що маємо змогу допомагати вам здорово харчуватися та знаходити дійсно корисні та якісні продукти. В нашій команді працюють майстри, які 

вміють готувати їжу, не “вбиваючи” її. 

Бездріжджова випічка, солодощі без цукру, власні сушеності, корисні хлібці, які не підлягають термічній обробці. Це тільки початок списку домашнього виробництва, яким ми безперечно пишаємося!

Продукти, які пропонує наш магазин, не є дешевими. Ми не прагнемо отримати прибуток за допомогою перевірених високоефективних, але найчастіше безпринципних шляхів. Ми повністю усвідомили, що неможливо знайти справжні екологічні продукти, які можна було б продати за ціною тих, що знаходяться на полицях звичайних магазинів.

Більша частина асортименту нашого магазину вирощується в екологічних умовах на домашніх угіддях. Особисте знайомство і відвідування виробничих місць наших постачальників дає нам впевненість у найвищій якості всього того, що ми Вам пропонуємо. І чи знаєте Ви, що майже всі ці виробники були б змушені або зовсім відмовитись від своїх еко-господарств, або ж вирощувати на них “звичайне”? Саме Ви допомагаєте їм чесно працювати, а вони допомагають Вам харчуватись корисно. “Смак Життя” - лише міст. Але ми намагаємося зробити все, щоб зв’язки ставали все ширшими і міцнішими.Ми не пропонуємо дешеве!

Ми пропонуємо якісне!


Проте, якщо Ви читаєте цю статтю, тоді для Вас це не потребує додаткових пояснень.


Наш колектив впевнений, що шлях, яким ми йдемо, є правильним. І ми впевнені, що за Вашої підтримки цей шлях може бути успішним. Ще рік тому ми самі з радістю стали б клієнтами такого магазину, не вишукуючи потрібне в різних містах і країнах.


Ми переконані, що разом з вами зробимо цей світ кращим!

Допомагайте нам своїми порадами та зауваженнями, пишіть нам свої пропозиції, розповідайте про Ваше бачення нас, адже все, що ми робимо - для Вас. Ваші поради і зауваження - це запорука зростання нашої якості.


Дякуємо, що Ви з нами.