Про Еко Клуб: переконання, можливості та плани

Еко Клуб - осередок здорового харчування.

Відтепер у Львові за адресою вул. Джерельна, 38, офіс 208 можна зустрітись та поспілкуватись з однодумцями, купити екологічну здорову їжу в спеціалізованому магазині «Смак життя». Еко Клуб – це об`єднаня людей зі спільними цінностями та поглядами. Долучатися до клубу можуть всі бажаючі - прихильники принципів здорового способу життя та корисного харчування.

Причини заснування Еко Клубу.

Відкрили магазин друзі-однодумці, які ведуть здоровий спосіб життя і вже багато років самі поширювали інформацію про здорове харчування, але самотужки небагато можна осягнути... Тому відкрили Еко Клуб, щоб об`єднати зусилля. На сьогодні  вже багато людей починають стежити за своїм харчуванням, тому що розуміють, що в продуктах, які продають в звичайних магазинах,  мало корисного для організму. Магазин здорового харчування створений для того, щоб ні в кого не виникало питань, корисний цей продукт для організму чи ні – Еко Клуб взяв на себе відповідальність вирішити це питання. В Еко Клубі обирають і самі перевіряють на собі корисні продукти, які продаються в магазині. Ці продукти не зовсім дешеві, але вони гарантовано якісні. 

Основні переконання.

Принципи Еко Клубу – здоровий спосіб життя та харчування, збереження екології, активний відпочинок та взаємодопомога. Зараз до Еко Клубу можна завітати для того, щоб збагатити свої знання - в клубі часто проводяться тематичні зустрічі, майстер-класи, лекції для популяризації здорового способу життя. В планах - створення Еко Поселення, Вегетаріанського руху, центру  альтернативного навчання та дитячого вегетаріансько-сироїдного альтернативного навчального закладу...Найбільша перешкода при переході на здорове харчування – це оточення. Тому запрошуємо до нас!

 Продукти.

Магазин «Смак життя» пропонує неповторні продукти: домашню випічку -  бездріжджовий хліб з цільнозернового борошна, паляниці, кекси, катламу, крекери, сироїдні хлібці.. Особлива продукція - корисні для здоровсолодощі без цукру, без какао, без яєць, без білого борошна... В складі - лише корисні речовини, а солодощів вибір великий - цукерки, енергетичні батончики, желейки з агар-агару, шоколадки з керобу,  маффіни, солокі кульки, казинаки, пастила, халва, енергетичні батончики, кекси, торти.. В Еко клубі самі виготовляють цільнозернове борошно  з перевіреного екологічного зерна, також є насіння різних злаків та бобових для пророщування та приготування, висівки та пластівці, живі проростки, медова продукція, різні прянощі та спеції, багато сухофруктів та висушених овочів... Замовити корисні продукти можна також і через інтернет - www.sz.lviv.ua. Є цікава можливість купувати вроздріб за гуртовими цінами – проект «Спільні закупи»,  також пропонуються послуги з помолу зерна, висіювання висівок, плющення пластівців та витискання олії.

Запрошуємо до нас до Еко Клубу і будьте здорові!

www.sz.lviv.ua