

Антипаразитарний комплекс "Ранок і вечір" (порошок)
380 грн 1 шт
1 шт
Під замовлення (1 доба)
Фаза "Вечір": пижмо, корінь солодки, корінь аїру, гарбузове насіння, гвоздика // Фаза "Ранок": полин, гвоздика, насіння розторопші, листя суниці.
Україна (на замовлення "Смак Життя")
Вага 2 баночок: 200 г.
12 місяців.
ЩО ТАКЕ АНТИПАРАЗИТАРНИЙ КОМПЛЕКС "РАНОК І ВЕЧІР" (порошок)?
- Антипаразитарний комплекс — це комплекс, який знешкоджує паразитів, патогенні для людини гриби й негативні патогенні бактерії в органах та тканинах.
- Трави приймаються у вигляді сухого порошку, що робить більш ефективним та довшим їх вплив в середині організму.
- Фаза "Ранок" вбиває паразитів у шлунково-кишковому тракті (глистів, здебільшого нематодів та нищить негативні патогенні бактерії).
- Фаза "Вечір" вбиває паразитів у печінці, жовчному міхурі, підшлунковій залозі та селезінці, також нищить негативні патогенні бактерії.
Як діють складові АНТИПАРАЗИТАРНОГО КОМПЛЕКСУ "РАНОК І ВЕЧІР"?
- Пижмо має протизапальну, ранозагоювальну, бактерицидну, глистогінну, жовчогінну, сечогінну та в’яжучу дії. Рекомендоване для лікування гастриту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, диспепсії, гепатиту, хвороб печінки, млявого кишечника, запорів.
- Солодка має протизапальну дію, загоює виразку шлунка, гастрити, ревматизм, хвороби нирок і сечового міхура. Завдяки спазмолітичним властивостям солодка позитивно впливає на серцево-судинну систему, регулює водно-сольовий обмін у хворих на діабет і використовується як легкий проносний засіб.
- Корінь лепехи (аїру) має болезаспокійливу, протизапальну, ранозагоювальну, дезінфекційну, спазмолітичну, жарознижувальну, відхаркуючу, тонізувальну, заспокійливу, жовчогінну, сечогінну, судинорозширювальну дії.
- У гарбузовому насінні містяться не тільки вітаміни груп A, B, C, E, K, P, але й такі цінні для людського організму мікроелементи як магній, цинк, фосфор, селен і залізо, а також інші макро – і мікроелементи.
- Гвоздика — це потужний антисептик. Спектр протипаразитарної дії досить широкий — круглі, стрічкові і плоскі глисти, найпростіші, бактерії, грибки та віруси. Гвоздика підсилює протипаразитарні властивості інших трав і насіння при їх спільному використанні.
- За допомогою полину очищують організм від одноклітинних джгутикових, гемолітичного стафілокока, протеуса, котячих лямблій, трихомонад, хламідій тощо, які порушують обмін речовин в організмі, призводять до запалення тонкого кишківника, різноманітних хвороб печінки і жовчних шляхів, шкірних захворювань (діатез, алергія, кропив’янка, екзема, псоріаз тощо), інфаркту, бореться з різноманітними застудними захворюваннями з виділенням слизу і гною.
- Розторопша має протизапальну, відновлювальну, жовчогінну, очищуючу дію. Вона особливо корисна у випадках, коли потрібно провести детоксикацію печінки, зупинити кровотечу, лікувати внутрішні органи.
Як вживати АНТИПАРАЗИТАРНИЙ КОМПЛЕКС "РАНОК І ВЕЧІР" (порошок)?
- Курс очищення розрахований на 30 днів - за цей час знешкоджуються як дорослі паразити, так і їх личинки, що вилуплюються через деякий час прийому.
- Рекомендовано використовувати білу глину каолін мелену як сорбент - тобто як поглинач, що зв'язує і видаляє з травного тракту токсичні речовини (за 30 хв. перед споживанням антипаразитарного комплексу 1 ч.л. глини розмішати в склянці теплої води й випити). Вживати вечірню чи ранкову фазу необхідно відповідно до часу за 30 хв. до їжі, запиваючи склянкою теплої води.
- Вживати вечірню чи ранкову фазу необхідно відповідно до часу за 30 хв. до їжі, запиваючи склянкою теплої води.
- Дітям антипаразитарний комплекс вживати пропорційно до ваги тіла або за середньою вагою згідно віку:
- від 3 до 8 років по 0.5 ч. л. 2 рази на день, відповідно до часу доби.
- від 8 до 12 років по 0.5-1 ч. л. ч. л. 2 рази на день, відповідно до часу доби.
- дорослим і дітям з 12 років по 1 ч. л. 2 рази на день, відповідно до часу доби;
- Для перших кількох разів вживання бажано перевірити індивідуальну чутливість до складових комплексу — починати прийом з малих кількостей.
ПРОТИПОКАЗАННЯ:
Індивідуальна чутливість до компонентів комплексу та вагітність. Жовчнокам’яна хвороба, сечокам’яна хвороба, запальні захворювання ШКТ у стадії загострення (гострий панкреатит, виразка шлунку та ДПК тощо).
Рекомендації щодо харчування:
- Трави краще працюватимуть, якщо в раціоні буде більше овочів, зелені, ягід та фруктів.
- Рекомендується не їсти після 20:00 год. та пити багато води.
- Також обмежте, а краще виключіть наступні продукти в своєму раціоні, оскільки вони є "їжею" для паразитів:
- солодощі (читайте склад, щоб в продуктах не було цукру, сиропів, фруктози. Заміняйте фруктами). З наших солодощів під час проходження антипаразитарного курсу можна споживати керолад із мигдалем (у складі лише кероб, какао-масло та мигдаль);
- біле борошно (читайте склад, щоб в продуктах не було борошна першого та вищого ґатунку. Вживайте цільнозернове);
- м'ясо та молочні продукти (якщо відмовитись повністю неможливо, варто зменшити кількість до мінімуму);
- смажена та жирна їжа;
- снеки (чіпси, сухарики тощо);
- дріжджі;
- алкоголь.
Написати відгук
Відгуки про товар (55)
Зберігати в захищеному від світла місці при кімнатній температурі в закритому пакеті. Берегти від вологи.