Сокомед з м'ятою
Сокомед з м'ятою

Сокомед з м'ятою


27 грн/ 250 мл
250 мл
+ -
Є в наявності
Вода питна озонована, сік яблучний концентрований непастеризований, м’яти екстракт, мед натуральний (9:1).Сокова частина становить не менше ніж 65% // Україна
на 100 г: білки - 0г, жири - 0 г, вуглеводи - 12,2. Калорійність - 62,1 ккал.
12 місяців

  • ТМ "Зелена Сова" пропонує принципово новий вид натуральних напоїв на основі фруктового соку і меду.
  • Для виготовлення сокомеду застосовано новаторську технологію роздільної упаковки "Push-Top".
  • Сокомед з м'ятою - солодка суміш свіжого натурального меду і зневодненого фруктового соку, яка має природні консервуючі властивості, і зберігає свій смак, аромат та біологічну активність доданих до неї трав та екстрактів.
  • В сокомеді зовсім немає цукру і «Е» добавок, а для його зберігання не потрібно застосовувати ні консерванти, ні навіть пастеризацію. Для захисту зневодненого фруктового соку від процесів бродіння і скисання використовується протимікробна дію свіжого натурального меду. 
  • М'ята має властивість сильного тонізатора, однак окрім цього ефекту, сокомед на основі м'яти, може заспокоювати та врівноважувати серцебиття.
  • Озонована вода, яка є складником сокомеду, знезаражена таким же озоном, який утворюється від розряду блискавки під час грози. 
_____________________
- Умови зберігання за температури: від 0°С до +20°С і відносній вологості повітря не більше 75%.Оберігати від прямих сонячних променів. Допускається білий осад у воді. 


- Після відкриття напій вжити протягом доби.

______________________
- Споживання напою: перед тим, як відкрити пляшечку, натисніть на стрілку в центрі кришки, щоб проколоти розділяючу камери мембрану та зботайте продукт.

Написати відгук
Відгуки про товар
Написати відгук


Надіслати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.