Ефірна олія евкаліпта
Ефірна олія евкаліпта

Ефірна олія евкаліпта


631 грн/ 15 мл
15 мл Під замовлення (1 доба)

- +
100% ефірної олії евкаліпту: евкаліптол, альфа-терпинеол // США
36 місяців

  • Евкаліпт по праву називають деревом життя. Евкаліптова олія є одним з найпопулярніших компонентів відхаркувальних антисептичних препаратів і засобів освіжаючих дихання. Полегшує дихання при гаймориті і нежиті.
  • Принцип дії олії евкаліпту: сильна антивірусна, антибактеріальна, протизапальна, болезаспокійлива, зміцнююча дія, підвищує концентрацію, тонізує і бадьорить.
  • Застосування олії евкаліпту: при вираженій душевній і фізичній слабкості, апатії. При зниженні концентрації, працездатності, здатності до навчання. Сильно сприяє логічному мисленню і стимулює розумову, і фізичну активність.
  • Енергетика: допомагає швидко відновитися після стресу, хвороб, поліпшити концентрацію уваги і підняти інтелектуальні можливості. Збільшує кількість енергії, відповідальної за довголіття. При конфліктах або суперечках її корисно розпорошити в кімнаті - це знизить напружену атмосферу. Олія верхньої ноти.
_____________________
Протипоказання: Олія сильної дії. Не рекомендується застосовувати одночасно з гомеопатичними препаратами, при вагітності до 4 місяців, дітям до 2-х років! Внутрішньо застосовувати тільки після консультації з лікарем.
_______________________
- Як застосовувати?
Повітря - аромалампи / дифузор:
3-5 крапель (лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, ГРВІ, підвищує працездатність і концентрацію уваги). Володіє сильним очищаючим і дезинфікуючим впливом. 

Інгаляції:
2-4 краплі олії евкаліпту розчинити в 0,25-0,5 літра теплої води. Інгаляції покращують імунітет, мають розслаблюючу, відхаркувальну дію, полегшують дихання.

Масаж:
Близько 10-20 мл олії жожоба або авокадо змішати з 1-3 краплями олії евкаліпту.

Розтирання:
7-8 крапель олії евкаліпта на 10 грам основи. Застосовується при болях в суглобах, міозитах, невралгії.

Компрес:
1/2 чайної ложки вершків, молока або солі змішати з 1-3 краплями олії евкаліпту і розчинити в 0,25-0,5 літра води при температурі близько 38 ° C. Компрес допомагає при проблемах зі шкірою, інфекціях і запаленнях, знімає спазми і заспокоює.

Догляд за волоссям:
2-3 краплі олії евкаліпту додати до шампуню (3-5 мл) і вимити волосся. Залишити на короткий час перед змиванням.

Збагачення косметичних засобів:
7-10 крапель олії евкаліпта на 5 грам основи.

Ванна:
1 чайну ложку вершків, молока або солі змішати з 3-6 краплями масла евкаліпта і розчинити у ванні з теплою (38 ° С) водою. Така відмінно розслаблююча ванна допомагає при спазмах, підвищує імунітет, тонізує при інфекціях і втомі. Застосовується для лікування бронхолегеневих і простудних захворювань, сечостатевих інфекціях, захворювань суглобів.
 
Сауна:
Наповнити ківш водою і додати 2-6 крапель олії евкаліпту.Написати відгук
Відгуки про товар
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.