Ефірна олія грейпфрута
Ефірна олія грейпфрута

Ефірна олія грейпфрута


706 грн/ 15 мл
15 мл Під замовлення (1 доба)

- +
100% чистої ефірної олії грейпфруту: альфа-лимонен // США
36 місяців

  • Грейпфрут відомий своїм підбадьорюючим ароматом, здатністю підіймати настрій і підвищувати концентрацію уваги, очисними властивостями і часто використовується для догляду за проблемною шкірою, забезпечуючи їй гладкість, чистоту і здоровий вигляд.
  • Принципи дії: підтримує здоровий обмін речовин, сприяє освітленню пігментних плям, допомагає позбутися від вугрової висипки, піднімає настрій, має антисептичну, тонізуючу, загальнозміцнюючу, сечогінну дії, є антидепресантом.

____________________________


- Як застосовувати?


- Внутрішнє застосування:

Для підтримки здорового метаболізму (обміну речовин) використовувати всередину 1 краплю олії в рослинній капсулі, або в 1 ч / л меду, або в 120 мл води 1-3 рази на день, щодня або курсами, по мірі необхідності. 

- Зовнішнє застосування:

Для підтримки здоров'я шкіри у підлітків додати 1-2 краплі олії в порцію щоденного засобу по догляду за шкірою і втерти легкими масажними рухами (уникати впливу сонячних променів після застосування олії грейпфрута). При підвищеній чутливості шкіри 1-2 краплі олії розбавити в 3-5 краплях фракційного кокосового масла (або іншого масла-носія). Застосовувати щодня або курсами, по мірі необхідності.

- Інгаляційне застосування:
Для підвищення концентрації уваги 3-4 краплі в день в обраному вами дифузорі.
Застосовувати щодня або курсами, по мірі необхідності.

Застереження: З обережністю при підвищеній чутливості шкіри. Зберігати в недоступному для дітей місці. Вагітним і людям, що знаходяться під наглядом лікаря, проконсультуватися зі своїм лікарем. Уникати контакту з очима, вухами і іншими чутливими ділянками. Уникайте прямих сонячних променів або ультрафіолетового проміння протягом 12 годин після нанесення олії. Дітям до 6 років не приймати внутрішньо.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.


Написати відгук
Відгуки про товар
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.