Бішофіт полтавський
Бішофіт полтавський

Бішофіт полтавський "Кристалічний концентрат"

Львів


90 грн/ 1 л
1 л
+ -
Є в наявності
Розчин природного бішофіту (Бішофіт Полтавський), магній хлористий, гліцерин рослинний, кокамідопропілбетаін, полісорбат 20, камідь гуару, натуральні ефірні масла ялівцю, ялиці, евкаліпту.
60 місяців

  • Мінерал Бішофіту – це унікальний концентрат природного магнію.
  • Застосовується для приготування бішофітових ванн, при реабілітації деформуючого артрозу, артриту, остеохондрозу хребта, наслідків травм, невритів, невралгії, радикулітів, неврозів, вегето-судинних дистоній, порушень обміну речовин та сну.
  • Загальні бішофітові ванни: знімають стрес; покращують сон; стабілізують роботу серця;нормалізують мінеральний баланс на клітинному рівні і насичують організм магнієм трансдермально; ефективні при проблемах з опорно-руховим апаратом.
_________________
- Використовується в домашніх умовах і санаторіях.

- Просте використання бішофіту в домашніх умовах можна порівняти з проведенням дорогих санаторних процедур. Великий термін зберігання і багатофункціональне використання препарату заслужено роблять його незамінним в домашній аптечці.

- Спосіб застосування: 100-150 мл на 100 л води (300-35 0мл на велику ванну, приймати 15-20 хвилин).

Протипоказання: не використовувати на пошкоджені ділянки шкіри. У разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.


Написати відгук
Написати відгук


Надіслати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.